פתרונות לארועים

 
מדפסת פוטו דיי-סאב החדשה של מיצובושי  לשוק האירועים  .. זוהי מדפסת שמבוססת על הדגם CP-D90DW  בתוספת התקן  מוח שמחובר למדפסת ויצור סביבת רשת אלחוטית להדפסה אוטומטית של תמונות מהסלולרי , ממצלמה דיגיטלית עם יכולת WiFi ו/או מהמחשב .

מדפסת D90EV  הינה בעלת גמישות  לשימושים חכמים  , כך שהמדפסת מציעה מגוון רחב של יישומים, כגון: קמפיינים, קופונים, קידום מכירות, פרסום, וכו '.. עקב הפשטות של תצורה והשימוש, וכן בזכות מדית הנייר הכוללת נייר צילום איכותי ו/או מחורר (פרפורציה) הזמינים למדפסת .

קישוריות עם מדפסת החכמה D90EV  היא קלה ואינטואיטיבית, בתוך כדי כמה צעדים פשוטים ניתן להתחבר בקלות עם הטלפון החכם שלך או מצלמה מקצועית, טעינה של התמונות במהירות, בפשטות, באופן אוטומטי, ומדפיס  את  התמונות  שלךבאיכות צילום יוצאת דופן…, תוך  כמה שניות .

המדפסת דורשת שטח התקנה מנימלית , מדפיסה בגימור של מבריק ומט בו זמנית ובאיכות הדפסה של עיבוד תמונה חדיש שנותן לתמונות תוצאה של "תמונות מהחיים" .

יש למדפסת מבחר גדלים סטנדרטיים  כמו 10X15 & 15X20ס"מ  וגם גדלים חדשים , כל הגדלים הללו מיוצרים מאותו רוחב של גליל נייר  , וכל זאת על מנת לחסוך בנייר ונחתכות אוטומטי בתהליך ההדפסה עצמה .

מנגנון חדש של קירור אוויר משולב במדפסת על מנת לאשפר לה לעבוד במהירויות גבוהות מעבר לכל מדפסת מתחרה בשוק.

 

מדית נייר עם פרפורציה  – גליל נייר מיוחד להדפסות של 10X15 ס"מ , והייחוד הוא שב5 ס"מ מהצד השמאלי של הנייר יש פרפורציה כך שניתן להפריד את ההדפס לשני חלקים  וזה יוצר הדפסת תמונה בסטנדרט פופוליר של איסטגרם או פולארויד של פעם  ( ריבועי  ) 10X10 ס"מ , ובצד השני של הפרפורציה ניתן להדפיס כל דבר מלוגו, או פרסומת או קופונים ועוד  .

החוזקות הטכנולוגיות העשירות של מיצובישי אלקטריק ומומחיות החומרה מגיעות לרמה אחרת ומספקות מדפסת קומפקטית דו צדדית בעלת תכונות מלאה, מדפסת דופלקס 8 אינץ '. מספר גדלי הדפסה עם הפניה למדיה אחת בלבד.

סוס עבודה להדפסה בשולחן העבודה המאפשר לכם להציע ערך מוסף חדש ושירותים רווחיים לעסק שלכם כמו ספרי תמונות דו צדדיים, לוחות שנה (קיר ושולחן עבודה), כרטיסי ברכה וכל מוצר שצריך להדפיס על ידי שני צדדי ההדפסה, בזכות תבניות ההדפסה המרובות. זה מגיע עם שיטת מיתוג נייר נתיב מסוג מיצובישי אלקטריק, שלא נראתה מעולם במכונת דופלקס בגודל קטן.

לסרטון

1/2