פתרונות לעסקים

החנות שלך בסלולרי של הלקוח

המדפסת החדשה של מיצובישי SMART D90 RT עם שירות ההדפסה און-ליין PhotoPrintMe יודעת להדפיס ישירות מהבית/סלולרי של הלקוח בחנות שלך.

אתה בהחלט לא דמיינת שאתה יכול להדפיס את התמונות המועדפות על הלקוחות שלך בחנות שלך ולהפוך אותם גם למתנות מרגשות , קישוטים, כרטיסי ברכה, לוחות שנה או סימניות. כן, PhotoPrintMe הופך את כל זה לאפשרי

– איכות הדפסה מעולה במיוחד.
– עיצוב יחודי שאינו תופס מקום.
– הדפסה מהירה כ28 שניות להדפס.
– החלפת נייר קלה יותר.
– הדפסה של כמה גדלי של הדפסה מאותו גליל.

מדפסת זו שתוכננה לשוק הקמעונאי  נועדה לתת מענה להדפסות לקוחות ONLINE ישירות לחנות שלך ועל ידי זה לחשוף יותר ויותר לקוחות לשירותים ולהדפסות שאתה יכול לתת בחנות שלך .

מערכת הדפסה חדשה לשוק הקמעונאי – חנות צילום או חנות של מוצרים סלולוריים ואו חנות אחרת שמחפשות להרחיב את סל המוצרים שלהם בהדפסת תמונות יכולים להינות ממערכת  ממדפסת D90 RT  –   PhotoPrintMe !

 

מערכת ההדפסה החדשה של מיצובישי SMART D90 RT עם שירות ההדפסה און-ליין PhotoPrintMe יודעת להדפיס ישירות מהבית/סלולרי של הלקוח בחנות שלך.

 

לסרטון

 

המערכת בנויה מהאלמנטים הבאים  :

1..מדפסת

מדפסת DyeSub  D90RT קומפקטית וקטנה שתופסת מקום מינימלי ובעלת יכולת הדפסה של תמונות ומוצרים בגימורים שונים ובאיכות מעולה .

משלבת את שתי המגמות העיקריות בשוק המדפסות :

 הדפסה של כמה גדלים מנייר אחד של 15 ס"מ רוחה ניתן להדפיס גדלים באורך מתחיל של 4 ס"מ ועד 50 ס"מ .זה תודות למערכת הרצה קדימה – אחורה של המדפסת , ומניעת בזבוז של נייר כך שאין צורך לשנות מתכלים עבור גדלים שונים של הדפסים .
ישנם מגוון של מדיות ייעודיות שזמינות על מנת להשיג מהירות ההדפסה הגבוהה ביותר. דגם  90 RT כולל מנגנון חדש וייחודי לקירור אוויר כך שמספק את אחד מביצועי ההדפסה הטובים ביותר בשוק.
בנוסף, המדפסת החכמה D90 RT מאפשרת הדפסות בגימור של מט ומבריק בשילוב של עיבוד תמונה שמספק איכות תמונה מעולה.

 

2..קטלוג מוצרים און-ליין

המציע מגוון רחב של מוצרי צילום וניתן להתאמה אישית עבור החנות שלך. ניתן לבחור ולבטל את המוצרים המופיעים בקטלוג, לשלב את הלוגו של החנות, לשנות מחירים ועוד אפשרויות שימושיות אחרות.

 

הדפסת תמונות – הדפסה  עם או בלי מסגרת לבנה בפורמטים הבאים: 10×15 / 15×15 / 15×20 / 15×36 Panorama / 15×51 Panorama.  חובבי הצילום יוכלו לשמור את הרגעים הטובים ביותר ואפילו להפוך אותם ליצירות אמנות או קישוט הבית.

כרטיסי ברכה – הדפסת כרטיסי ברכה בפורמטים הבאים  : 10×15 / 15×15 / 15×20 / 15×8.9 Instax Style  .   הפכו את התמונות שלכם לכרטיסי ברכה בלתי נשכחים. שלחו את התמונות הטובות ביותר שלכם על כרטיס יום הולדת, כרטיס שנה טובה, כרטיס יום האהבה, כרטיס  יום נישואין ועוד…

קולאז' – הדפסה של כמה תמונות ביחד בהדפס יחיד בפורמטים הבאים: 10×15 / 15×15 / 15×20 / 15×36 Panorama / 15×51 Panorama  . צרו קומפוזיציות של התמונות המועדפות שלכם בצורה ובדרך שאתם אוהבים, בבחירת נושא מרכזי כמו: רגעים עם חברים, מפגשים משפחתיים, או אפילו הרכב של תמונות סלפי הטובות ביותר שלכם.

לוחות שנה – הדפסה של לוחות שנה בפורמטים הבאים  : 15×20 / 15×36 Panorama / 15×51 Panorama. התמונות הטובות ביותר ביחד עם  התאריכים החשובים ביותר. הדפסה של התמונות היקרות ביותר שלכם בלוח שנה שילווה אותכם בכל ימות השנה.

פוטו-סטריפ – הדפסה של כמה עותקים  בפורמט 15×15 ס"מ  עם 3 או 4 תמונות. .הדפסו את התמונות שלכם ליצירת  רצועות תמונה שכיף להשתמש בה כמו לקישוטים, מתנות, בכיסוי למחברת, דלת של מקרר, ועוד.

סימניות לספרים – פורמט של 5×15 ס"מ. סימון בין הדפים של הספרים האהובים עליכם באמצעות סימניות מותאמות אישית. בחרו את ערכת הנושא וקשטו אותו עם התמונות והזיכרונות הטובים ביותר שלכם.

  

3..חומרים לשיווק ופרסום

שרות  PhotoPrintMe כולל חומר פרסום (Point Of Sale  POS ) כדי לקדם את שירותי ההדפסה הזמינים אצלך בחנות . כל פרסום מכיל קוד QR של החנות שמסביר את הצעדים הקלים להשלמת תהליך ההדפסה באמצעות הסמארטפונים של הלקוחות.

 

  

4..שרות הדפסת פספורטים (אופציונלי)

אפשרות שתיתן לך להדפיס תמונות פספורט כדי להרחיב את סל המוצרים שלך, פשוט על ידי חיבור טלפון נייד או טאבלט למדפסת. באפשרותך להפעיל שירות זה עם מנוי שנתי (אופציונלי).

תכונות Photo ID

הדפסת תמונת ID.
פונקציית ID QuickPrint : בפחות מ 40 שניות ממקור לתדפיס!
קישוריות מצלמה CamFI ® ו-FTP מקומי.
קישוריות Wifi.
פרוטוקול אימות של ICAO, תבניות תמונה נרחבות של Photo ID , וכיוונן של הגדרות דיוק.
תמיכה ככרטיסי זיכרון SD וב USB.
מערכת קטנה שלא תופסת שטח רצפה גדול.

 


 

החוזקות הטכנולוגיות העשירות של מיצובישי אלקטריק ומומחיות החומרה מגיעות לרמה אחרת ומספקות מדפסת קומפקטית דו צדדית בעלת תכונות מלאה, מדפסת דופלקס 8 אינץ '. מספר גדלי הדפסה עם הפניה למדיה אחת בלבד.

סוס עבודה להדפסה בשולחן העבודה המאפשר לכם להציע ערך מוסף חדש ושירותים רווחיים לעסק שלכם כמו ספרי תמונות דו צדדיים, לוחות שנה (קיר ושולחן עבודה), כרטיסי ברכה וכל מוצר שצריך להדפיס על ידי שני צדדי ההדפסה, בזכות תבניות ההדפסה המרובות. זה מגיע עם שיטת מיתוג נייר נתיב מסוג מיצובישי אלקטריק, שלא נראתה מעולם במכונת דופלקס בגודל קטן.

לסרטון

1/5