פתרונות תוכנה

 

תוכנה להדפסה אוטומטית באירועים - Ps Events

חתונות , השקות, מסיבות , אירועי חברה ירידים וכנסים ... ניתן להגדיר את

התוכנה מראש או ביום האירוע כך שלך נותר רק לצלם! כל השאר יעשה אוטומטית !

כאשר אתה שולח את התמונה מהמצלמה שלך (למשל דרך חיבור Wifi) לתיקייה מוגדרת במחשב , התוכנה תזהה אותה , תצמיד לה מסגרת או לוגו (אם בחרת) תוסיף טקסט ותשלח אוטומטית להדפסה במדפסת מיצובישי המחוברת למחשב מיידית וללא התערבות נוספת.

בנוסף ובמקביל להדפסת התמונה ניתן גם להעלות תמונה לאלבום פייסבוק.

 

ניתן גם להפעיל את התוכנה במצב 'ידני' בו ידרש אישור הדפסה עבור כל תמונה שתופיע על המסך, על המפעיל להחליט האם להדפיס את התמונה או לא ... וכך הלאה לתמונה הבאה.

 

באירועים מסוימים, תוכל להפעיל עבור המשתתפים הדפסה אוטומטית מהסמארטפונים האישיים ! ניתן להגדיר תיקייה נפרדת שתשמש לקליטה והדפסת תמונות המתויגות בטוויטר או באינסטגרם על ידי משתתפי האירוע.

 

לתוכנה שני ערוצי הדפסה נפרדים וניתן לחבר שתי מדפסות במקביל (מדפסת Mitsubishi 707 נחשבת בעצמה 2 מדפסות)

לסרטון

 

 

***

 

תוכנת קיוסק למדפסות מיצובישי - Ps Studio

שייכת למשפחת מוצרי התוכנה של חברת מיצובישי אלקטריק המנוסה. פיתרון קל נוח להרחבת האפשרויות העסקיות שלך להדפסת תמונות, עם תכונה יציבה, עוצמתית ונוחה לשימוש.

פתרונות ההדפסה הדיגיטליים המקצועיים של מיצובישי ידועים בעיצוב האינטואיטיבי שלהם, תכונות מתקדמות, תמונות ומתנות דיגיטליות באיכות גבוהה.

PS Studio הוא פתרון תוכנה לקמעונאי ביחס עלות/תועלת  מעולה ומלאת תכונות ואפשרויות. תוכנת קיוסק עבור מדפסות מיצובישי להדפסה קלה ופשוטה של תמונות / תמונות פספורט ובנוסף יכולת ליצירה של כרטיסי ברכה, לוחות-שנה, אלבומי תמונות ... עם המון תבניות מוכנות מראש.

לסרטון

***

מיצובישי Click

טרמינל הכולל חומרה ותוכנה. מחשב 'הכל כלול' (All-in-one) בעל מפרט חומרה מרשים הכולל מסך מגע "19.5 (ניתן גם להפעלה עם מקלדת ועכבר רגילים) לחיבור של עד 6 מדפסות מיצובישי.

ממשק אנטואיטיבי קל ונח להפעלה וניווט .. כמה לחיצות והתמונות מודפסות.

כל מקור אפשרי לתמונות: DiskOnKey, כרטיסי זכרון, תיקיות ברשת, בלוטות', סמארטפונים (חיבור ישיר או wifi), רשתות חברתיות, PhotoPrintMe אפליקציה ייעודית לחנות שלך!

כל מוצר שתחשוב עליו: הדפסת תמונות ועותקים, אלבומים ולוחות-שנה, כרטיסי-ברכה, קולאג'ים, סימניות, תמונות ריבועיות ועוד...

PhotoPrintMe - החנות שלך באינטרנט! רשיון לשנה כלול!

הדפסת פספורטים - ממשק קל נח וידידותי , זיהוי פנים ויישור, עריכה והדפסה של מבחר גדלי פספורט

אפשרות להגדרות עריכה אוטומטית לכל התמונות מאותו האירוע או לקבוצת תמונות.

לסרטון

PsStudio.JPG